Barion Pixel

ROZHOVOR PRO REDAKCI NFSN

Rozhovor s MUDr. Soňou Pekovou, Ph.D.

 „Musíme být hrdí na to, kde máme kořeny. To patří k lidství. Nejsme o nic horší než západní společnost, i když se nám to někdo neustále snažil nasouvat. Je to jakási propaganda, která tady byla léta vedená, a nemá to žádné opodstatnění. Dnešní genetika a genealogie nám ukazují, že Slované jsou prastarý národ s hlubokou historií,“ říká Soňa Peková, která se genetice profesně věnuje dvacet let. Slované jsou podle ní národ mírumilovný, velkorysý, dobrosrdečný a pohostinný. Jsou jiní než zápaďané a možná právě tou svou mírumilovností a touhou po klidu pořád někoho dráždí. Uvědomění si skutečnosti, že všichni Slované mají jednoho společného otce, vidí Soňa Peková jako vhodnou obranu proti globalistickým tendencím smazávat hranice a sunout člověka do pocitu osamění a proti konfliktům mezi bratry.

Před pomalu se blížícími Velikonocemi rozvíjí Peková také úvahy o vztahu slovanství a křesťanství, které ve své původní podobě učení o tom, že před Bohem jsou si všichni rovni, bylo velmi blízké povaze Slovanů. „Jsou tady i nějaké provokativní úvahy o genetickém původu Ježíše Krista,“ uvádí s tím, že chce vyzvat lidi k zamyšlení, protože mainstreamová věda může být v lecčems klamavá, jak jsme viděli v posledních letech. 

Kdo je MUDr. Soňa Peková, Ph.D.

Soňa Peková vystudovala medicínu, ale už během studia jí to táhlo do laboratoře a po studiích si dále doplňovala vzdělání a začala se naplno věnovat mikrobiologii a molekulární genetice. Letité zkušenosti z vědy, výzkumu a laboratorní praxe v současnosti uplatňuje ve své soukromé laboratoři. MUDr. Peková se dostala do širšího povědomí veřejnosti na jaře 2021, kdy ve své laboratoři jako v prvním nestátním zařízení vyvinula test a testovala na SARS-CoV-2. Stát jí to zakázal a ústy ministra zdravotnictví ji veřejně dehonestoval.

Další vlna dehonestace Soni Pekové se strhla po jejím prohlášení, že virus SARS-CoV-2 je pravděpodobně laboratorního původu, což je dnes v mainstreamu celkem běžně diskutovaný závěr, ke kterému došla řada vědců i tajné služby. Pekovou za něj nekritizuje jen mainstream, ale hrubě se o ní na sociálních sítích vyjadřují i někteří zfanatizovaní příznivci teorie, že žádné viry neexistují, protože nebyly nikdy izolovány, a celá virologie je podvod. Události posledních dvou let přivedly Soňu Pekovou, jejímž letitým koníčkem je mimo jiné kvantová fyzika, k četbě knih a zkoumání informací mimo mainstremovou vědu z mnoha společenských oblastí.   

Příběh Soni Pekové, špičkové vědkyně, jejíž odborný názor se liší od toho preferovaného a propagovaného, jsme pokryli v našem prvním rozhovoru zveřejněném v červenci 2021. V prosinci 2021 jsme si pak v dalším rozhovoru povídali o tehdy známých skutečnostech ohledně nežádoucích účinků mRNA vakcín proti covidu a dalších výzvách současné vědy. Ve dvoudílném vánočním rozhovoru z roku 2022 (zde a zde) se Soňa Peková zamýšlela nad tím, co společnosti i jí osobně ukázaly poslední dva roky, a co se z nich můžeme naučit.

Informace o sdílení tohoto videa:

Nadační fond Svědomí národa dává k dispozici link ke stažení a sdílení tohoto videa všem drobným uživatelům pro jejich potřebu na jejich osobních profilech, shlédnutí videa a informací v něm a jeho šíření na sociálních sítích, vždy za předpokladu, že video nebude kráceno a upravováno a vždy u něj bude uveden hyperlink odkazu na naše stránky. V každém takovém příspěvku musí uživatel uvést Nadační fond Svědomí národa jako autora videa. Nadační fond NEDÁVÁ SOUHLAS s REUPLOADEM na jiné kanály a sociální platformy než osobní, obzvláště pak na ty, které duplikují naši službu informovat veřejnost, a provozovatelům uploadovacích služeb. V takovémto případě je možné pouze sdílení na stránkách formou vložení odkazu na naši sociální síť nebo kanál (formou embedování), či hyperlinku na tuto naši stránku s rozhovorem.

Link ke stažení videa naleznete zde:

Link ke stažení z úložiště

Alternativní platformy kde je video dostupné v případě výpadku:

Odkaz na video na Odysee