TEČKOVANÉ PŘÍBĚHY

nemlčme o následcích

Ač se očkování proti covidu většinově prezentuje jako zcela bezpečné, možných nežádoucích účinků je celá řada. Od banálních po velmi závažné až fatální. Oficiální statistiky vykazují vysokou míru podhlášení, ale i z nich už je vidět, že se děje něco, co bychom neměli zametat pod koberec. Lidé, kteří se nechali očkovat a pak se u nich objevily různě závažné zdravotní potíže, žijí mezi námi. Jejich příběhy jsou důležité, jejich příběhy chceme ukázat veřejnosti. Ne proto, abychom rozdmýchávali emoce a hloubili příkopy, ale proto, že každá doba a její průvodní jevy si zaslouží svůj dokument. Jako podnět k zamyšlení současníkům i memento pro generace budoucí.

Záložní odkaz, na kterém najdete dokument v případě výpadku hlavního odkazu: TUDY
Odkaz na video na Odysee: TUDY

Prohlášení tvůrců dokumentu

Přímou souvislost mezi zaznamenanými zdravotními následky a vakcinací proti covidu nelze se 100% jistotou potvrdit, ale ani vyvrátit. Cílem dokumentu je rozproudit upíranou diskuzi v odborných i laických kruzích. Formou výpovědí lidí, u nichž se objevily zdravotní následky, a odborníků z různých oborů upozorňujeme na možné dopady, které může mít plošné nasazení nového experimentálního (dle SPC) léčiva – vakcíny. Ať si každý divák udělá názor sám. 

PODMÍNKY STAHOVÁNÍ A ŠÍŘENÍ DOKUMENTU TEČKOVANÉ PŘÍBĚHY

Autoři udělují souhlas se stahováním a šířením dokumentu za následujících podmínek:

  • Video nesmí být jakkoli kráceno či jinak upravováno, včetně přidávání log a odkazů.
  • Video nesmí být používáno ke komerčním účelům či za účelem osobního obohacení.
  • Případné doprovodné texty ke sdílenému videu, které nejsou doslovnou citací z dokumentu nebo z této webové stránky, nesmí být vydávány za oficiální popis či komentář autorů dokumentu.

Odkaz ke stažení videa ZDE

Video s českými titulky pro neslyšící ZDE. Titulky a časování: Jan Rzounek

máte příběh? kontaktujte nás

Pokud i vy patříte mezi lidi, kteří po očkování proti covidu zaznamenali nezanedbatelné zdravotní následky, můžete nás kontaktovat přes níže uvedený formulář. Publikací dokumentu pro nás zájem o téma nekončí. Všechny příběhy zaarchivujeme a ty nejzásadnější natočíme jako samostatné výpovědi. Stejně tak nadále sledujeme i osudy respondentů, jejichž příběhy jsme zařadili do dokumentu.

Kontaktní formulář

Kontaktní formulář

Prosíme, vyplňte všechna pole tohoto formuláře. Obvykle se Vám ozveme z redakce nejpozději do 48 hodin. Děkujeme za Váš zájem.