naši sponzoři

máme zájem na jasném a přehledném sponzoringu a to stejné nabízíme i my.

Veškeré dary, které obdržíme od firemních dárců, jsou využity v souladu s účelem a stanovami NF Svědomí národa na provoz redakce a případné další veřejné aktivity, jako jsou dokumentární filmy, konference a další. Každému sponzorovi rádi na požádání sdělíme, jak byl jeho dar využit.

Často kladené dotazy

Ano. Peníze jdou vždy na činnost spojenou s provozem a redakční činností projektu svedomi-naroda.cz . Sponzor si samozřejmě může přímo specifikovat oblast, na kterou přispívá.

Jsme rádi, že jste se takto rozhodli, je to nejlepší možné řešení. Pravidelná podpora nám umožňuje více klidu a prostoru na práci, jejíž výsledky vidíte průběžně na našem webu a dalších kanálech. Na požádání vám rádi sdělíme, jak byly Vaše dary využity.

Ano je. Záleží na typu zvolené platby. U některých plateb nezveřejňujeme jméno dárce.Více naleznete zde.

Jsme médium bez reklam, placené ze sponzorských darů a členských příspěvků, takže to není možné, ale informace o hlavních dárcích umísťujeme do sekce sponzoři s jejich logem. Budet-li chtít, můžeme uvést i výši Vašeho daru.

Volejte přímo šéfredaktorovi na tel. +420 721 601 429

Uvítáme jakékoliv podněty a připomínky k naší práci, nicméně PR články či články na zakázku nepíšeme. Máte-li zajímavý podnět či informace, vždy je prověříme a naše redakční rada rozhodne o tom, zda je téma v souladu s naším zaměřením, naším etickým kodexem a se standardy investigativní žurnalistiky.

aktuální PARTNEŘI A sponzoři

ATHELAS Computing s.r.o.

2021

GOAL Aviation s.r.o.

2023

SPONZORING A BANKOVNÍ ÚČET REDAKCE SVĚDOMÍ NÁRODA