naši sponzoři

máme zájem na jasném a přehledném sponzoringu a to stejné nabízíme i my.

Veškeré dary, které obdržíme od firemních dárců, jsou využity v souladu s účelem a stanovami NF Svědomí národa na provoz redakce a případné další veřejné aktivity, jako jsou dokumentární filmy, konference a další. Každému sponzorovi rádi na požádání sdělíme, jak byl jeho dar využit.

Často kladené dotazy

Budu mít kontrolu nad tím, kam peníze půjdou?

Ano. Peníze jdou vždy na činnost spojenou s provozem a redakční činností projektu svedomi-naroda.cz . Sponzor si samozřejmě může přímo specifikovat oblast, na kterou přispívá.

Chci se stát dlouhodobým sponzorem, jak to funguje?

Jsme rádi, že jste se takto rozhodli, je to nejlepší možné řešení. Pravidelná podpora nám umožňuje více klidu a prostoru na práci, jejíž výsledky vidíte průběžně na našem webu a dalších kanálech. Na požádání vám rádi sdělíme, jak byly Vaše dary využity.

Chci anonymně přispět. Je to možné?

Ano je. Záleží na typu zvolené platby. U některých plateb nezveřejňujeme jméno dárce.Více naleznete zde.

Jsem Váš sponzor. Můžu u Vás umístit reklamu?

Jsme médium bez reklam, placené ze sponzorských darů a členských příspěvků, takže to není možné, ale informace o hlavních dárcích umísťujeme do sekce sponzoři s jejich logem. Budet-li chtít, můžeme uvést i výši Vašeho daru.

Na koho se můžu obrátit ve věci možného sponzorství?

Volejte přímo šéfredaktorovi na tel. +420 721 601 429

Chtěl bych, abyste napsali článek na objednávku

Uvítáme jakékoliv podněty a připomínky k naší práci, nicméně PR články či články na zakázku nepíšeme. Máte-li zajímavý podnět či informace, vždy je prověříme a naše redakční rada rozhodne o tom, zda je téma v souladu s naším zaměřením, naším etickým kodexem a se standardy investigativní žurnalistiky.

aktuální PARTNEŘI A sponzoři

ATHELAS Computing s.r.o.

2021

GOAL Aviation s.r.o.

2023

SPONZORING A BANKOVNÍ ÚČET REDAKCE SVĚDOMÍ NÁRODA