Barion Pixel

ROZHOVOR PRO REDAKCI NFSN

Rozhovor s MUDr. Soňou Pekovou, Ph.D., mikrobioložkou a molekulární genetičkou

„Jestli při vědomí tohoto plošně očkují dospělé a tvrdí, že je vakcína v pořádku, nemůžeme jim věřit to, co říkají o očkování dětí,“ říká mikrobioložka a molekulární genetička MUDr. Soňa Peková Ph.D. na základě dokumentů společnosti Pfizer, které soud v USA nařídil uvolnit z Federal Drug Administration (FDA). Z dokumentace vyplývá, že již na jaře 2021 Pfizer věděl o mnoha možných závažných nežádoucích účincích vakcíny proti SARS-CoV-2, včetně úmrtí.

Soňa Peková je aktuálně vedle své laboratorní práce aktivní v Paralelní lékařské komoře, která vznikla jako protiváha k jednostranně zaměřeným informacím České lékařské komory a poradních orgánů vlády. „Naším cílem je dodat informace hlavně odborné, ale i laické veřejnosti. Před rokem a půl jsme byli se stavem informací někde, ale dnes už je ta situace úplně jiná a jsou tu data, která ukazují, jak se věci doopravdy mají,“ komentuje.  Mnozí lékaři podle ní podlehli mainstreamové propagandě a zapomněli na základní principy medicíny. Co dalšího nám přinesl poslední půlrok s covidem? Kam se ubírá naše společnost? Jde tu o zdraví lidí? Jak se Soňa Peková dívá na cenzuru v médiích? Podléhají podle ní politické objednávce i vědecké časopisy? Co si přeje do roku 2022? I o tom jsme si povídali v našem novém rozhovoru.

Soňa Peková vystudovala medicínu, ale už během studia jí to táhlo do laboratoře a po studiích si dále doplňovala vzdělání a začala se naplno věnovat mikrobiologii a molekulární genetice. Letité zkušenosti z vědy, výzkumu a laboratorní praxe v současnosti uplatňuje ve své soukromé laboratoři. MUDr. Peková se dostala do širšího povědomí veřejnosti na jaře 2021, kdy ve své laboratoři jako v prvním nestátním zařízení vyvinula test a testovala na SARS-CoV-2. Stát jí to zakázal a ústy ministra zdravotnictví ji veřejně dehonestoval. Následně jí testování povolil a Adam Vojtěch se za své výroky o neodborné manipulaci se vzorky omluvil. Příběh Soni Pekové, špičkové vědkyně, jejíž odborný názor se liší od toho preferovaného a propagovaného, jsme pokryli v našem prvním rozhovoru zveřejněném v červenci 2021.

Informace o sdílení tohoto videa:

Nadační fond Svědomí národa dává k dispozici link ke stažení a sdílení tohoto videa všem drobným uživatelům pro jejich potřebu na jejich osobních profilech, shlédnutí videa a informací v něm a jeho šíření na sociálních sítích, vždy za předpokladu, že video nebude kráceno a upravováno a vždy u něj bude uveden hyperlink odkazu na naše stránky. V každém takovém příspěvku musí uživatel uvést Nadační fond Svědomí národa jako autora videa. Nadační fond NEDÁVÁ SOUHLAS s REUPLOADEM na jiné kanály a sociální platformy než osobní, obzvláště pak na ty, které duplikují naši službu informovat veřejnost, a provozovatelům uploadovacích služeb. V takovémto případě je možné pouze sdílení na stránkách formou vložení odkazu na naši sociální síť nebo kanál (formou embedování), či hyperlinku na tuto naši stránku s rozhovorem.

Link ke stažení videa naleznete zde:

Link ke stažení z uložiště

Alternativní platformy kde je video dostupné v případě výpadku:

Odkaz na síť NasTub