Barion Pixel

ROZHOVOR PRO REDAKCI NFSN

Rozhovor s MUDr. Jaroslavou Chlupovou

Neuroložka MUDr. Jaroslava Chlupová je jednou ze statečných lékařek, které se nebojí nahlas mluvit o následcích očkování. V letech, kdy se plošně vakcinovalo, viděla jen ve své ordinaci denně několik pacientů s různě závažnými potížemi po vakcinaci proti covidu. Viděla nárůst počtu závažných smrtelných diagnóz, jako je ALS. Díky péči o vloni zesnulou Petru Banat ví z první ruky, jak se v naší zemi žije lidem, které postihne smrtelné onemocnění. Vyřízení jakékoli podpory trvá mnoho měsíců, chybí pomůcky… Stát navíc pacienty s komplikacemi po očkování systematicky ignoruje.

Zatímco v zahraničí už mají specializovaná centra na léčbu long covid i postvaKcinačních potíží, u nás strkají zodpovědné instituce i většina lékařů hlavu do písku. V novém rozhovoru Jaroslava Chlupová mluví o tom, co je potřeba udělat, aby všichni pacienti s následky nekončili u několika málo statečných odborníků, kteří jim sami nemohou pomoci, nebo u psychiatra. O tom, co za poslední roky viděla ve své ordinaci. A také o své vášni, zdravém pohybovém vývoji dětí a tom, co pro ně v této oblasti už mnoho let dělá.  

Informace o sdílení tohoto videa:

Nadační fond Svědomí národa dává k dispozici link ke stažení a sdílení tohoto videa všem drobným uživatelům pro jejich potřebu na jejich osobních profilech, shlédnutí videa a informací v něm a jeho šíření na sociálních sítích, vždy za předpokladu, že video nebude kráceno a upravováno a vždy u něj bude uveden hyperlink odkazu na naše stránky. V každém takovém příspěvku musí uživatel uvést Nadační fond Svědomí národa jako autora videa. Nadační fond NEDÁVÁ SOUHLAS s REUPLOADEM na jiné kanály a sociální platformy než osobní, obzvláště pak na ty, které duplikují naši službu informovat veřejnost, a provozovatelům uploadovacích služeb. V takovémto případě je možné pouze sdílení na stránkách formou vložení odkazu na naši sociální síť nebo kanál (formou embedování), či hyperlinku na tuto naši stránku s rozhovorem.

Link ke stažení videa naleznete zde:

Link ke stažení z úložiště

Alternativní platformy kde je video dostupné v případě výpadku:

Odkaz na video na Odysee

Přepis rozhovoru: