Barion Pixel

ROZHOVOR PRO REDAKCI NFSN

Rozhovor s RNDr. Darinou Kocsisovou, Ph.D.

Darina Kocsisová je vystudovaná matematička s letitou manažerskou zkušeností z velkých firem. V současné době působí jako nezávislá investiční poradkyně. „Inflace je protiústavní a v současné výši je to vlastně skrytá měnová reforma,“ říká v rozhovoru. Inflace není jediným problémem, který se v globalizovaném světě financí týká každého z nás. Darina Kocsisová popisuje, jak si drobní střadatelé v dobré víře přispěli na vybudování systému, v němž je finanční moc v rukou několika fondů, které ovládají de facto všechno, včetně států.

Českou republiku nevyjímaje. Naši volení i nevolení zástupci se do propagace výrobků a řešení od firem vlastněných globálními fondy zapojují možná ještě aktivněji než v jiných státech. Směřujeme nevyhnutelně ke zhroucení celého systému prolezlého nesplatitelnými dluhy, kumulací peněz v několika málo rukou a extrémním tlakem na konzum? Máme vůbec nějakou šanci na novou, svobodnější společnost?

Informace o sdílení tohoto videa:

Nadační fond Svědomí národa dává k dispozici link ke stažení a sdílení tohoto videa všem drobným uživatelům pro jejich potřebu na jejich osobních profilech, shlédnutí videa a informací v něm a jeho šíření na sociálních sítích, vždy za předpokladu, že video nebude kráceno a upravováno a vždy u něj bude uveden hyperlink odkazu na naše stránky. V každém takovém příspěvku musí uživatel uvést Nadační fond Svědomí národa jako autora videa. Nadační fond NEDÁVÁ SOUHLAS s REUPLOADEM na jiné kanály a sociální platformy než osobní, obzvláště pak na ty, které duplikují naši službu informovat veřejnost, a provozovatelům uploadovacích služeb. V takovémto případě je možné pouze sdílení na stránkách formou vložení odkazu na naši sociální síť nebo kanál (formou embedování), či hyperlinku na tuto naši stránku s rozhovorem.

Link ke stažení videa naleznete zde:

Link ke stažení z úložiště

Alternativní platformy kde je video dostupné v případě výpadku:

Odkaz na video na Odysee

Přepis rozhovoru: