Barion Pixel

ROZHOVOR PRO REDAKCI NFSN

Rozhovor s hercem a moderátorem Jaroslavem Duškem

Herec a moderátor Jaroslav Dušek v uklidňujícím rozhovoru o lidské síle a mizivých šancích globalistů a entit, které se snaží uvrhovat lidstvo do závislosti. O hrách, které lidé hrají a do kterých se nemusíme nechat vtáhnout. „Myslím si, že se to rozpadne jako domeček z karet. Stačí jenom, aby lidi pocítili svoji skutečnou sílu. Jak můžeš manipulovat člověka, který je v pohodě? Celá ta jejich filozofie koupit, nekoupit, prodat, nemít je postavená na iluzi nesmyslu,“ říká o snahách tzv. globálních elit ovládat lidstvo skrze materiální chudobu.

V rozhovoru se věnujeme i „dalším oblíbeným lidským hrám“, jako je nálepkování či dobrovolné vzdávání se své síly. „Sehráli jsme se sebou takovou hru na hodně velké omezení, na hodně slepou bábu. To znamená, že jsme se uvedli do stavu, kdy na všechno potřebujeme kouče, poradce, někoho. My už nevíme nic. Nám někdo musí říct, jak máme jíst, jak se máme oblékat, co máme dělat, jak máme myslet, jak máme financovat, jak máme správně napsat currriculum vitae,“ popisuje Dušek některé projevy doby, ve které žijeme, v rozhovoru plném humoru, nadhledu a her se slovy, které jsou pro něj typické.

Kdo je Jaroslav Dušek

Jaroslav Dušek patří mezi nejznámější české herce. Ztvárnil řadu výrazných filmových rolí, hlášky některých z jeho komediálních postav zlidověly. V divadelních projektech Jaroslava od mládí přitahovala improvizace. Stojí na ní i Divadlo Vizita, které Dušek spoluzaložil před více než 40 lety. Přes divadlo Dušek přináší divákům i moudrost starých indiánských civilizací. Jeho představení Čtyři dohody a Pátá dohoda, v nichž herec vychází ze stejnojmenných knih Dona Miguela Ruize, se stala hitem. V současnosti je Dušek známý také jako moderátor pořadu Duše K, v němž prozkoumává zákoutí lidské duše a tvorby prostřednictvím rozhovorů s hosty, jejichž povolání, poslání či činnost jdou nějakým způsobem mimo hlavní proud.

Informace o sdílení tohoto videa:

Nadační fond Svědomí národa dává k dispozici link ke stažení a sdílení tohoto videa všem drobným uživatelům pro jejich potřebu na jejich osobních profilech, shlédnutí videa a informací v něm a jeho šíření na sociálních sítích, vždy za předpokladu, že video nebude kráceno a upravováno a vždy u něj bude uveden hyperlink odkazu na naše stránky. V každém takovém příspěvku musí uživatel uvést Nadační fond Svědomí národa jako autora videa. Nadační fond NEDÁVÁ SOUHLAS s REUPLOADEM na jiné kanály a sociální platformy než osobní, obzvláště pak na ty, které duplikují naši službu informovat veřejnost, a provozovatelům uploadovacích služeb. V takovémto případě je možné pouze sdílení na stránkách formou vložení odkazu na naši sociální síť nebo kanál (formou embedování), či hyperlinku na tuto naši stránku s rozhovorem.

Link ke stažení videa naleznete zde:

Link ke stažení z úložiště

Alternativní platformy kde je video dostupné v případě výpadku:

Odkaz na video na Odysee