Barion Pixel

záznam z vystoupení

Vystoupení Jany Halbichové na semináři “Vakcinace proti onemocnění Covid-19 – současný pohled”

Paní Jana Halbichová, statečná hrdinka dokumentu Tečkované příběhy natočeného v roce 2022 redakcí NF Svědomí národa, promluvila o své zkušenosti i na půdě Parlamentu ČR během semináře o následcích. Jsme rádi, že jsme mohli v rámci programu semináře zprostředkovat příběhy poškozených. Tak jako je důležité ve veřejné diskuzi předkládat odborné a vědecké argumenty, je důležité mluvit i o tom, jaké dopady má aplikace vědy či „vědy“ na životy obyčejných lidí. Téma následků se v poslední době objevuje na slyšeních a ve výborech v zákonodárných sborech například ve Spojených státech nebo v Německu. U nás byl tento seminář prvním pokusem téma vnést na půdu sněmovny pod záštitou jednoho z poslanců.

Celý záznam ze semináře právě postprodukčně zpracováváme a brzy bude k dispozici na našich webových stránkách jak vcelku, tak rozdělený po jednotlivých přednáškách. Děkujeme vám, divákům a sledujícím, za podporu naší práce, díky které můžeme financovat veškerou činnost redakce.  

Dokument Tečkované příběhy

Ač se očkování proti covidu většinově prezentuje jako zcela bezpečné, možných nežádoucích účinků je celá řada. Od banálních po velmi závažné až fatální. Oficiální statistiky vykazují vysokou míru podhlášení, ale i z nich už je vidět, že se děje něco, co bychom neměli zametat pod koberec. Lidé, kteří se nechali očkovat a pak se u nich objevily různě závažné zdravotní potíže, žijí mezi námi. Jejich příběhy jsou důležité, jejich příběhy chceme ukázat veřejnosti. Ne proto, abychom rozdmýchávali emoce a hloubili příkopy, ale proto, že každá doba a její průvodní jevy si zaslouží svůj dokument. Jako podnět k zamyšlení současníkům i memento pro generace budoucí. Proto jsme v roce 2022 natočili a publikovali dokument Tečkované příběhy. Podívat se na něj můžete na tomto odkazu.

Informace o sdílení tohoto videa:

Nadační fond Svědomí národa dává k dispozici link ke stažení a sdílení tohoto videa všem drobným uživatelům pro jejich potřebu na jejich osobních profilech, shlédnutí videa a informací v něm a jeho šíření na sociálních sítích, vždy za předpokladu, že video nebude kráceno a upravováno a vždy u něj bude uveden hyperlink odkazu na naše stránky. V každém takovém příspěvku musí uživatel uvést Nadační fond Svědomí národa jako autora videa. Nadační fond NEDÁVÁ SOUHLAS s REUPLOADEM na jiné kanály a sociální platformy než osobní, obzvláště pak na ty, které duplikují naši službu informovat veřejnost, a provozovatelům uploadovacích služeb. V takovémto případě je možné pouze sdílení na stránkách formou vložení odkazu na naši sociální síť nebo kanál (formou embedování), či hyperlinku na tuto naši stránku s rozhovorem.

Link ke stažení videa naleznete zde:

Link ke stažení z úložiště

Alternativní platformy kde je video dostupné v případě výpadku:

Odkaz na video na Odysee

Přepis rozhovoru: