NA CO PŘISPÍVÁTE

Každý náklad naší redakce najdete na našem transparentním účtu.

Každý výdaj je alokován na našem transparentním účtu, který je veřejně přístupný. Nákladové skupiny nesou kódy plateb unifikované dle výdajů pro větší přehlednost. Základní rozdělení najdete v následující infografice, kde jsou definovány hlavní nákladové účty. Prefix pak tvoří pobočka, která je v současnosti jedna v Praze.

Jak probíhá doprava mimo území České republiky?

Dopravu mimo území České republiky zajišťujeme do vybraných zemí také formou individuální dopravy. Doprava je zpoplatněná. Doprava sestavy na Slovensko, do Rakouska, Polska, Německa, Maďarska, Slovinska a Dánska je zpoplatněná sazbou 0,31 EUR za každý najetý kilometr na cestě k zákazníkovi i zpět. Doprava do dalších zemí – Francie, Itálie, Nizozemí, Belgie, Lucembursko, Velká Británie, Chorvatsko, Rumunsko, Bulharsko – je možná za podmínek a za cenu dle individuální domluvy.

Můžu si hotovou sestavu vyzvednout přímo u vás?

Samozřejmě můžete. Pokud si chcete převoz zajistit sami, jsme na to připraveni. Sestavu vám předvedeme zapojenou u nás, vysvětlíme, jak o ni pečovat, pomůžeme vám ji naložit a zabezpečit v autě a popřejeme vám šťastnou cestu.

K doručení hotových sestav využíváme výhradně vlastní dopravu, abychom zaručili, že je váš luxusní počítač po celou dobu jako v bavlnce. Doprava a zapojení PC je zdarma na celém území České republiky. Doručení do dalších vybraných zemí (viz mapka výše) je zpoplatněno sazbou za ujeté kilometry.

Ano, osobní vyzvednutí hotové sestavy je možné po domluvě v sídle naší firmy v Praze 6.

Zasílání do zahraničí přes běžné kurýrní služby bohužel není možné. Vodou chlazené PC sestavy jsou křehká záležitost a kurýrní služby nedokáží zaručit doručení v nepoškozeném stavu.