Barion Pixel

ROZHOVOR PRO REDAKCI NFSN

Rozhovor s Martinou Suchánkovou, zakladatelkou spolku Rozalio

Martina Suchánková se dvacet let pohybuje v oblasti očkování a má skvělý přehled o tom, jak se vyvíjel systém tlaku na očkování, kdy se vakcinuje prakticky každý, proti všemu a za všech okolností. A to včetně malých dětí.
„Očkování je vlajková loď západní medicíny, která je skvělá v intervencích, ale bohužel opanovala celou oblast péče o zdraví. Přitom nerizikovost vakcín je v mnoha ohledech záležitostí víry. Tlak na to, aby očko bylo vnímáno jako bezpečné, je obrovský, a určitě nezačal až s covidem,“ říká zakladatelka spolku Rozalio.

Kolem víry ve „všespásnost“ očkování je vystavěný celý systém, který se nechce hnout ani o píď a s podezřením se dívá na každého, kdo byť jen klade otázky. Jako třeba proč očkujeme kojence proti nemoci, která se přenáší krví a pohlavním stykem a matky jsou na ni v těhotenství testované. Nebo jak chrání veřejné zdraví povinné očkování proti nemoci, která se nepřenáší z člověka na člověka.
Praktickými informacemi nabitý rozhovor s Martinou Suchánkovou má dvě části, na pokračování se můžete těšit v následujících týdnech.

Informace o sdílení tohoto videa:

Nadační fond Svědomí národa dává k dispozici link ke stažení a sdílení tohoto videa všem drobným uživatelům pro jejich potřebu na jejich osobních profilech, shlédnutí videa a informací v něm a jeho šíření na sociálních sítích, vždy za předpokladu, že video nebude kráceno a upravováno a vždy u něj bude uveden hyperlink odkazu na naše stránky. V každém takovém příspěvku musí uživatel uvést Nadační fond Svědomí národa jako autora videa. Nadační fond NEDÁVÁ SOUHLAS s REUPLOADEM na jiné kanály a sociální platformy než osobní, obzvláště pak na ty, které duplikují naši službu informovat veřejnost, a provozovatelům uploadovacích služeb. V takovémto případě je možné pouze sdílení na stránkách formou vložení odkazu na naši sociální síť nebo kanál (formou embedování), či hyperlinku na tuto naši stránku s rozhovorem.

Link ke stažení videa naleznete zde:

Link ke stažení z úložiště

Alternativní platformy kde je video dostupné v případě výpadku:

Odkaz na video na Odysee

Přepis rozhovoru: