Barion Pixel

ROZHOVOR PRO REDAKCI NFSN

Rozhovor s MUDr. Janou Královou

Dětská lékařka MUDr. Jana Králová má desítky let praxe a dětští pacienti jsou pro ni smyslem života. V rozhovoru odkrývá, s čím se každý den potkává v ordinaci. Týká se to i vašeho dítěte?

Lo.kdowny, distanční výuka i rouškování se podle doktorky Králové podepsalo na dětské odolnosti vůči respiračním chorobám, psychice i celkové fyzické kondici. Obezita dětí je stále vážnějším problémem. Stejný systém, který děti zavíral doma, také propaguje o.kování víceméně všech proti všemu a vždy. Navíc v ČR zoufale chybí pediatři. Až 200 tisíc dětí nemá svého lékaře.

Jak vidí problematiku očkování včetně mRNA vakcín lékařka s desítkami let praxe v ordinaci? Kudy podle ní vede optimální cesta k vyléčení a uzdravení v době, kdy medicína je stále více atomizovaná do úzkých specializací? S čím kromě nemocí se dětský lékař potýká ve své každodenní praxi? Je současné mediální strašení černým kašlem opodstatněné? O tom všem jsme si povídali s MUDr. Janou Královou v aktuálním rozhovoru.

Informace o sdílení tohoto videa:

Nadační fond Svědomí národa dává k dispozici link ke stažení a sdílení tohoto videa všem drobným uživatelům pro jejich potřebu na jejich osobních profilech, shlédnutí videa a informací v něm a jeho šíření na sociálních sítích, vždy za předpokladu, že video nebude kráceno a upravováno a vždy u něj bude uveden hyperlink odkazu na naše stránky. V každém takovém příspěvku musí uživatel uvést Nadační fond Svědomí národa jako autora videa. Nadační fond NEDÁVÁ SOUHLAS s REUPLOADEM na jiné kanály a sociální platformy než osobní, obzvláště pak na ty, které duplikují naši službu informovat veřejnost, a provozovatelům uploadovacích služeb. V takovémto případě je možné pouze sdílení na stránkách formou vložení odkazu na naši sociální síť nebo kanál (formou embedování), či hyperlinku na tuto naši stránku s rozhovorem.

Link ke stažení videa naleznete zde:

Link ke stažení z úložiště

Alternativní platformy kde je video dostupné v případě výpadku:

Odkaz na video na Odysee

Přepis rozhovoru: