Barion Pixel

ROZHOVOR PRO REDAKCI NFSN

Pokračování rozhovoru s režisérkou a herečkou Ivetou Duškovou

„Těžkosti v životě nejsou za trest,“ říká Iveta Dušková. V Divadle Kampa zinscenovala hru, v níž vystupují maminky, kterým zemřely děti. Ukazuje, že i o nejtěžších věcech v životě je třeba mluvit, sdílet je. „Musí se to ale dělat s pochopením, s láskou, ne citově vydírat,“ vysvětluje. Láska má, stejně jako život, mnoho podob. Divadlo rodiny Duškových se je snaží ukazovat ve všech svých představeních, ať těch, které tvoří Iveta Dušková s dcerou Agátou, nebo těch, která dělá Jaroslav.

Jak probíhá rodinná spolupráce? Proč dnes tak málo lidí chce být obyčejnými? Kam dojde člověk, když za svou lásku požaduje něco zpět? Jaké to je, když na divadle nastane trapno? Na tyto a mnoho dalších otázek odpovídá Iveta Dušková v pokračování našeho rozhovoru.

Rozhovor s Ivetou Duškovou má dvě části, na první z nich se můžete podívat na tomto odkazu.

Informace o sdílení tohoto videa:

Nadační fond Svědomí národa dává k dispozici link ke stažení a sdílení tohoto videa všem drobným uživatelům pro jejich potřebu na jejich osobních profilech, shlédnutí videa a informací v něm a jeho šíření na sociálních sítích, vždy za předpokladu, že video nebude kráceno a upravováno a vždy u něj bude uveden hyperlink odkazu na naše stránky. V každém takovém příspěvku musí uživatel uvést Nadační fond Svědomí národa jako autora videa. Nadační fond NEDÁVÁ SOUHLAS s REUPLOADEM na jiné kanály a sociální platformy než osobní, obzvláště pak na ty, které duplikují naši službu informovat veřejnost, a provozovatelům uploadovacích služeb. V takovémto případě je možné pouze sdílení na stránkách formou vložení odkazu na naši sociální síť nebo kanál (formou embedování), či hyperlinku na tuto naši stránku s rozhovorem.

Link ke stažení videa naleznete zde:

Link ke stažení z úložiště

Alternativní platformy kde je video dostupné v případě výpadku:

Odkaz na video na Odysee

Přepis rozhovoru: