Barion Pixel

ROZHOVOR PRO REDAKCI NFSN

Rozhovor s Dagmar Kubinovou

Dagmar Kubinová dlouhá léta pracovala na obchodních pozicích v mediálních a vydavatelských domech. Má prokouknuté obchodní strategie korporací, jež manipulují diváky a čtenáře do pozice vystrašeného dítěte, které “zachrání” jen produkt nebo řešení, na kterém se korporace na jeho úkor obohatí.

Pokud bychom jen seděli a přijímali jsme tuto manipulaci, zaniknou přirozené mezilidské vztahy a z lidí se stanou strachem ovládané loutky. Částečnou ukázkou, jak by to mohlo vypadat, byla doba c.vidová. Naštěstí je dost lidí, kteří manipulaci alespoň částečně odolávají. Právě na ně a jejich touhu po normálním životě s normálními mezilidskými a obchodními vztahy se obrací nový projekt Dagmar Kubinové s názvem 4 lidi.

Co se stane s manipulátorem, když je jeho manipulace odhalena? Proč k vám mainstreamová média mluví, jako byste byli desetileté děti? Jak mocná jsou doopravdy ta “mocná” média? Jak obchodní propojení se zdravě smýšlejícími lidmi může rovnat trh pokřivený korporátními praktikami? Jak funguje decentralizovaná síť podnikatelů z různých oborů, kteří se propojují tak, aby mohli fungovat v přirozeném prostředí, na přirozeném lokálním trhu pro lokální zákazníky a bez vyděračských podmínek nastavených korporacemi? O tom všem je rozhovor s mediální expertkou a inspirativní podnikatelkou Dagmar Kubinovou.

Informace o sdílení tohoto videa:

Nadační fond Svědomí národa dává k dispozici link ke stažení a sdílení tohoto videa všem drobným uživatelům pro jejich potřebu na jejich osobních profilech, shlédnutí videa a informací v něm a jeho šíření na sociálních sítích, vždy za předpokladu, že video nebude kráceno a upravováno a vždy u něj bude uveden hyperlink odkazu na naše stránky. V každém takovém příspěvku musí uživatel uvést Nadační fond Svědomí národa jako autora videa. Nadační fond NEDÁVÁ SOUHLAS s REUPLOADEM na jiné kanály a sociální platformy než osobní, obzvláště pak na ty, které duplikují naši službu informovat veřejnost, a provozovatelům uploadovacích služeb. V takovémto případě je možné pouze sdílení na stránkách formou vložení odkazu na naši sociální síť nebo kanál (formou embedování), či hyperlinku na tuto naši stránku s rozhovorem.

Link ke stažení videa naleznete zde:

Link ke stažení z úložiště

Alternativní platformy kde je video dostupné v případě výpadku:

Odkaz na video na Odysee

Přepis rozhovoru: