Barion Pixel

ROZHOVOR PRO REDAKCI NFSN

Nový rozhovor s hercem Jaroslavem Duškem – 1. část

Jak se nám žije ve světě, kde na všechno „potřebujeme“ experty? Jaroslav Dušek v novém jarním rozhovoru svým typickým humorem a nadhledem opět šťourá do chlácholivých představ těch, kdo mají rádi svůj klídeček v současném systému. „Nesnažím se nikoho dráždit,“ zdůrazňuje, ale přesto jeho výroky často rozčilují zastánce „klasického“ úzkoprofilového pohledu na vědu, medicínu, vzdělávání.

Bez ohledu na reakce a občasné mediální štvanice proti jeho osobě stále trpělivě vysvětluje, že každý člověk je spolutvůrcem svého zdraví a propaguje lékaře a vědce, kteří se odvážili opustit dogma a dívají se na člověka, léčení a uzdravování jinak. „To samozřejmě úplně popírá chiméru farmaceutického systému a rozzuří to ty, kdo na tom chtějí vydělávat,“ říká.

Kromě zdraví a zodpovědnosti za svůj život jsme si povídali i o divadle a příběhu hledání a nalezení nových prostor pro Jaroslavovo Divadlo Kampa.  Rozhovor má dvě části, na pokračování se můžete těšit v příštím týdnu.

Informace o sdílení tohoto videa:

Nadační fond Svědomí národa dává k dispozici link ke stažení a sdílení tohoto videa všem drobným uživatelům pro jejich potřebu na jejich osobních profilech, shlédnutí videa a informací v něm a jeho šíření na sociálních sítích, vždy za předpokladu, že video nebude kráceno a upravováno a vždy u něj bude uveden hyperlink odkazu na naše stránky. V každém takovém příspěvku musí uživatel uvést Nadační fond Svědomí národa jako autora videa. Nadační fond NEDÁVÁ SOUHLAS s REUPLOADEM na jiné kanály a sociální platformy než osobní, obzvláště pak na ty, které duplikují naši službu informovat veřejnost, a provozovatelům uploadovacích služeb. V takovémto případě je možné pouze sdílení na stránkách formou vložení odkazu na naši sociální síť nebo kanál (formou embedování), či hyperlinku na tuto naši stránku s rozhovorem.

Link ke stažení videa naleznete zde:

Link ke stažení z úložiště

Alternativní platformy kde je video dostupné v případě výpadku:

Odkaz na video na Odysee

Přepis rozhovoru: