Barion Pixel

DOKUMENTÁRNÍ SÉRIE REDAKCE NF SVĚDOMÍ NÁRODA

Díl 6.: Nebezpečí digitální měny centrálních bank

„Nemocný finanční systém je jako feťák, na kterého už nefungují neustálé dávky fiat měny pumpované do systému,“ říká Robert Vlášek v novém dílu seriálu Cesta ke svobodě, ve kterém se věnuje plánům globálních „elit“ na zavedení CBDC – digitální měny centrálních bank. Digitální měnu její propagátoři rádi prezentují jako jakousi sexy obdobu kryptoměny, ale ve skutečnosti je jejím opakem.

Co by centralizace a kontrola veškerých ekonomických aktivit a možnost tvořit a odebírat peníze jediným tlačítkem mohly přinést v době, kdy stejné elity, které propagují CBDC, obhajují omezování svobody slova nebo pohybu? Proč právo na hotovost ve slovenské ústavě uvádí v zuřivost ECB a Evropskou komisi? A proč poté, co všechny relevantní lokální autority řekly, že pro českou ekonomiku není vhodné zavádět euro, prezident Pavel prohlásil, že by bylo dobré zavést u nás euro? Možná jste už tušili, že CBDC není žádným dobrodiním pro lidi a jejich finance. V šestém díle našeho seriálu se dozvíte, jak moc jsou snahy o její zavedení doopravdy nebezpečné.
Více o celé sérii se dozvíte na www.svedomi-naroda.cz/zlato

Uvažujete o tom, jak ochránit své úspory? Uvažujete o investici do zlata, které se v dějinách mnohokrát osvědčilo jako uchovatel hodnoty? Navštivte www.zlatadoba.cz a zaregistrujte se zdarma k nezávazné konzultaci se specialisty ze společnosti FireGold s. r. o., odborného partnera našeho seriálu Neuvěřitelná historie zlata: Cesta ke svobodě.

Informace o sdílení tohoto videa:

Nadační fond Svědomí národa dává k dispozici link ke stažení a sdílení tohoto videa všem drobným uživatelům pro jejich potřebu na jejich osobních profilech, shlédnutí videa a informací v něm a jeho šíření na sociálních sítích, vždy za předpokladu, že video nebude kráceno a upravováno a vždy u něj bude uveden hyperlink odkazu na naše stránky. V každém takovém příspěvku musí uživatel uvést Nadační fond Svědomí národa jako autora videa. Nadační fond NEDÁVÁ SOUHLAS s REUPLOADEM na jiné kanály a sociální platformy než osobní, obzvláště pak na ty, které duplikují naši službu informovat veřejnost, a provozovatelům uploadovacích služeb. V takovémto případě je možné pouze sdílení na stránkách formou vložení odkazu na naši sociální síť nebo kanál (formou embedování), či hyperlinku na tuto naši stránku s rozhovorem.

Link ke stažení videa naleznete zde:

Link ke stažení z úložiště

Alternativní platformy kde je video dostupné v případě výpadku:

Odkaz na video na Odysee