Barion Pixel

ROZHOVOR PRO REDAKCI NFSN

Pokračování rozhovoru s prof. Ing. Peterem Staňkem, CSc.

„Jsme těsně na hraně možného zániku lidské společnosti jak ji znáte,“ říká profesor Peter Staněk v pokračování našeho rozhovoru. Bude to zánik, který si způsobí sami lidé, protože dopustí jaderný konflikt? Podle profesora Staňka jsou toto plány různých globalistů, zelených mozků a idiotů. Ovšem zapomíná se na přírodu a na to, že naše planeta má svoje cykly a vytváří dokonalou harmonii. Jediný, kdo ji porušuje, je člověk, „drobný virus“ na povrchu planety. „Jsme jako mravenci, kteří se hádají o poschodí v mraveništi, a kolem jde stádo slonů,“ směje se Peter Staněk.

Nikdo neví, jak si planeta se současnou situací poradí, ale harmonizace je podle Petera Staňka nevyhnutelná. Co všechno si ještě necháme líbit pro „vyšší dobro“? Co je top pět věcí, kterých se elity bojí, že je přemýšliví lidé udělají? Dovolí mlčící většina ještě větší atomizaci a nepřátelství ve společnosti? Jaký bude model nové společnosti?

Rozhovor má dvě části. První část najdete na tomto odkazu.

Informace o sdílení tohoto videa:

Nadační fond Svědomí národa dává k dispozici link ke stažení a sdílení tohoto videa všem drobným uživatelům pro jejich potřebu na jejich osobních profilech, shlédnutí videa a informací v něm a jeho šíření na sociálních sítích, vždy za předpokladu, že video nebude kráceno a upravováno a vždy u něj bude uveden hyperlink odkazu na naše stránky. V každém takovém příspěvku musí uživatel uvést Nadační fond Svědomí národa jako autora videa. Nadační fond NEDÁVÁ SOUHLAS s REUPLOADEM na jiné kanály a sociální platformy než osobní, obzvláště pak na ty, které duplikují naši službu informovat veřejnost, a provozovatelům uploadovacích služeb. V takovémto případě je možné pouze sdílení na stránkách formou vložení odkazu na naši sociální síť nebo kanál (formou embedování), či hyperlinku na tuto naši stránku s rozhovorem.

Link ke stažení videa naleznete zde:

Link ke stažení z úložiště

Alternativní platformy kde je video dostupné v případě výpadku:

Odkaz na video na Odysee

Přepis rozhovoru: