Barion Pixel

ROZHOVOR PRO REDAKCI NFSN

Rozhovor s matematikem a sociálním inovátorem
Karlem Janečkem

Karel Janeček v novém otevřeném rozhovoru vzpomíná, jak se mu nechtělo vystoupit ze své komfortní zóny v přímém přenosu “na Slavících” v době tvrdého covidismu, ale udělal to a varoval v přímém přenosu před dopady očkování dětí experimentální látkou. Také mluví o selhání vědy a medicíny. Včetně informací, které má o tom, že se mnozí lékaři sami neočkovali, ale mlčky přihlíželi tomu, jak se vakcína nutí „plebsu“, případně ji sami aplikovali svým pacientům.

Karel Janeček nechce nechat to, co se dělo za doby covidové, projít bez reflexe. Inicioval proto projekt Archa 21 , jehož cílem je spojovat rozdělenou společnost, zrevidovat cov.dismus tak, aby se nic podobného v naší zemi už nemohlo opakovat a aby děti 21. století mohly vyrůstat ve společnosti postavené na pozitivních hodnotách.

Informace o sdílení tohoto videa:

Nadační fond Svědomí národa dává k dispozici link ke stažení a sdílení tohoto videa všem drobným uživatelům pro jejich potřebu na jejich osobních profilech, shlédnutí videa a informací v něm a jeho šíření na sociálních sítích, vždy za předpokladu, že video nebude kráceno a upravováno a vždy u něj bude uveden hyperlink odkazu na naše stránky. V každém takovém příspěvku musí uživatel uvést Nadační fond Svědomí národa jako autora videa. Nadační fond NEDÁVÁ SOUHLAS s REUPLOADEM na jiné kanály a sociální platformy než osobní, obzvláště pak na ty, které duplikují naši službu informovat veřejnost, a provozovatelům uploadovacích služeb. V takovémto případě je možné pouze sdílení na stránkách formou vložení odkazu na naši sociální síť nebo kanál (formou embedování), či hyperlinku na tuto naši stránku s rozhovorem.

Link ke stažení videa naleznete zde:

Link ke stažení z úložiště

Alternativní platformy kde je video dostupné v případě výpadku:

Odkaz na video na Odysee

Přepis rozhovoru: