Barion Pixel

ROZHOVOR PRO REDAKCI NFSN

Rozhovor s prof. Ing. Peterem Staňkem, CSc.

Čeká nás, po zácviku z doby c*vidové, s pandemickou smlouvou nová globalistická totalita? V jaké kondici jsou globální leadeři, mají pořád kde brát nové „kádry“? Proč pořád tak dobře funguje vyvolávání strachu, včetně strašení smrtí, až nakonec občané sami prosí, aby je „ti nahoře“ zachránili? Profesor Peter Staněk v novém rozhovoru na aktuální témata opět nešetří ani globální elity ani nepřemýšlející společnost.

Peter Staněk mluví ale i o ostrůvcích naděje a šanci těch, kdo se otevírají novému poznání, na nové, funkční uspořádání společnosti. Sám se modely řízení společnosti dlouho zabýval v rámci své akademické kariéry. „Stromy to dávno vědí, jak tvořit funkční společenství, a rádoby vrchol evoluční pyramidy, člověk, to pořád ne a ne pochopit,“ glosuje Peter Staněk, který si coby velký fanoušek na rozhovor oblékl velitelskou uniformu ze série Star Trek.

Rozhovor má dvě části. Na pokračování se můžete těšit v druhé polovině března.

Informace o sdílení tohoto videa:

Nadační fond Svědomí národa dává k dispozici link ke stažení a sdílení tohoto videa všem drobným uživatelům pro jejich potřebu na jejich osobních profilech, shlédnutí videa a informací v něm a jeho šíření na sociálních sítích, vždy za předpokladu, že video nebude kráceno a upravováno a vždy u něj bude uveden hyperlink odkazu na naše stránky. V každém takovém příspěvku musí uživatel uvést Nadační fond Svědomí národa jako autora videa. Nadační fond NEDÁVÁ SOUHLAS s REUPLOADEM na jiné kanály a sociální platformy než osobní, obzvláště pak na ty, které duplikují naši službu informovat veřejnost, a provozovatelům uploadovacích služeb. V takovémto případě je možné pouze sdílení na stránkách formou vložení odkazu na naši sociální síť nebo kanál (formou embedování), či hyperlinku na tuto naši stránku s rozhovorem.

Link ke stažení videa naleznete zde:

Link ke stažení z úložiště

Alternativní platformy kde je video dostupné v případě výpadku:

Odkaz na video na Odysee

Přepis rozhovoru: