Barion Pixel

ROZHOVOR PRO REDAKCI NFSN

Rozhovor s Petrem Jarošem (D-FENSEM)

Petr Jaroš (D-FENS) je úspěšný blogger, komentátor společenského dění, znalec aut a dopravního práva, autor legendární typologie lidských charakterů. Jím založený blog má přes 64 miliónů návštěv.

I v rozhovoru pro naši redakci s nadhledem a „přesně na komoru“ komentuje témata, která jsou mu blízká. Včetně „Nutella premiéra“, kvůli kterému se ho prý němečtí kolegové v práci ptají, jak se vůbec něco takového mohlo přihodit. Včetně falešných zelených agend, které radnice využívají jako zástěrku pro čím dál nenasytnější výběr pokut. A které chtěla EU využít pro v podstatě úplný zákaz aut. A včetně prognóz pro budoucnost živočišných druhů zm*dů a vohnoutů. „Zm*di nevyhynou. Nemají predátora. Ale můžou se dostat do podmínek, kde se jim nebude tak dařit,“ říká Petr Jaroš a zve diváky k tomu, aby se snažili tvořit takové prostředí, kde tito sólisté v týmové hře nebudou nikoho moc zajímat.  

Informace o sdílení tohoto videa:

Nadační fond Svědomí národa dává k dispozici link ke stažení a sdílení tohoto videa všem drobným uživatelům pro jejich potřebu na jejich osobních profilech, shlédnutí videa a informací v něm a jeho šíření na sociálních sítích, vždy za předpokladu, že video nebude kráceno a upravováno a vždy u něj bude uveden hyperlink odkazu na naše stránky. V každém takovém příspěvku musí uživatel uvést Nadační fond Svědomí národa jako autora videa. Nadační fond NEDÁVÁ SOUHLAS s REUPLOADEM na jiné kanály a sociální platformy než osobní, obzvláště pak na ty, které duplikují naši službu informovat veřejnost, a provozovatelům uploadovacích služeb. V takovémto případě je možné pouze sdílení na stránkách formou vložení odkazu na naši sociální síť nebo kanál (formou embedování), či hyperlinku na tuto naši stránku s rozhovorem.

Link ke stažení videa naleznete zde:

Link ke stažení z úložiště

Alternativní platformy kde je video dostupné v případě výpadku:

Odkaz na video na Odysee

Přepis rozhovoru: