Barion Pixel

ROZHOVOR PRO REDAKCI NFSN

Rozhovor s vakcinologem a imunologem prof. RNDr. Jaroslavem Turánkem, DrSc.

Přinášíme nový rozhovor s vakcinologem a imunologem prof. Jaroslavem Turánkem. V čase vánočním se ohlíží zpět za uplynulými roky, vývojem ve svém oboru a podivným tichem panujícím v mainstreamu, důkazům navzdory.

Proč vyvolala nevoli účast jeho a dalších odborníků na nedávném semináři v Poslanecké sněmovně? Proč ho chtěli propagátoři jediného tečkovacího řešení zakázat? Proč „je nutné“ cenzurovat videa z této akce, kde profesor Turánek přednesl příspěvek o sporných bodech ohledně procesu výroby a obsahu „jistých léčiv“? S Jaroslavem Turánkem jsme probrali i to, jak se dívá na současnou situaci ve vědě i ve společnosti, co on sám chystá a jaké má vánoční poselství pro občany naší země.  

Informace o sdílení tohoto videa:

Nadační fond Svědomí národa dává k dispozici link ke stažení a sdílení tohoto videa všem drobným uživatelům pro jejich potřebu na jejich osobních profilech, shlédnutí videa a informací v něm a jeho šíření na sociálních sítích, vždy za předpokladu, že video nebude kráceno a upravováno a vždy u něj bude uveden hyperlink odkazu na naše stránky. V každém takovém příspěvku musí uživatel uvést Nadační fond Svědomí národa jako autora videa. Nadační fond NEDÁVÁ SOUHLAS s REUPLOADEM na jiné kanály a sociální platformy než osobní, obzvláště pak na ty, které duplikují naši službu informovat veřejnost, a provozovatelům uploadovacích služeb. V takovémto případě je možné pouze sdílení na stránkách formou vložení odkazu na naši sociální síť nebo kanál (formou embedování), či hyperlinku na tuto naši stránku s rozhovorem.

Link ke stažení videa naleznete zde:

Link ke stažení z úložiště

Alternativní platformy kde je video dostupné v případě výpadku:

Odkaz na video na Odysee

Přepis rozhovoru: