Barion Pixel

ROZHOVOR PRO REDAKCI NFSN

Rozhovor se spisovatelem a režisérem Janem Tománkem

Jsme zvyklí, že se pod koberec zametá drobná špína, ale jak je možné zamést tam uhynulého slona? Se spisovatelem a režisérem Janem Tománkem, autorem knihy Průvodce králičí norou, otevíráme v novém rozhovoru téma, jak hluboká vlastně ona „králičí nora“ utajované reality je a zda má smysl snažit se dohlédnout na její dno. „Čím větší je lež, tím lépe to lidi sežerou. Je to tak absurdní, že se to chrání samo. Na druhou stranu, je to tak obrovské, že to musí časem vykouknout. Pak i ten, kdo to popírá, třeba zakopne o ten vykukující chobot, rozbije si pusu a začne se ptát,“ říká Jan Tománek.

V rozhovoru se zabýváme hrami globalistů, taktikami „hodných miliardářských strýčků“ i tím, proč když se někdo dostane k moci, nemůže jim tak snadno říci ne. „Lidi nepotřebují globalisty, ale globalisté potřebují lidi. Kdyby lidi chtěli, umlátili by je těma pomyslnýma čepicema,“ poukazuje Jan Tománek na jednoduchou skutečnost. Cesta pro obyčejného člověka podle něj vede přes naučení se říkat „ne“ systému a každý toto musí udělat sám za sebe. Takové je i spisovatelovo vánoční poselství.

Informace o sdílení tohoto videa:

Nadační fond Svědomí národa dává k dispozici link ke stažení a sdílení tohoto videa všem drobným uživatelům pro jejich potřebu na jejich osobních profilech, shlédnutí videa a informací v něm a jeho šíření na sociálních sítích, vždy za předpokladu, že video nebude kráceno a upravováno a vždy u něj bude uveden hyperlink odkazu na naše stránky. V každém takovém příspěvku musí uživatel uvést Nadační fond Svědomí národa jako autora videa. Nadační fond NEDÁVÁ SOUHLAS s REUPLOADEM na jiné kanály a sociální platformy než osobní, obzvláště pak na ty, které duplikují naši službu informovat veřejnost, a provozovatelům uploadovacích služeb. V takovémto případě je možné pouze sdílení na stránkách formou vložení odkazu na naši sociální síť nebo kanál (formou embedování), či hyperlinku na tuto naši stránku s rozhovorem.

Link ke stažení videa naleznete zde:

Link ke stažení z úložiště

Alternativní platformy kde je video dostupné v případě výpadku:

Odkaz na video na Odysee

Přepis rozhovoru: