Barion Pixel

ROZHOVOR PRO REDAKCI NFSN

Rozhovor se zpěvákem Danielem Landou

S Danielem Landou jsme v rozhovoru mluvili naposledy v době lockdownů a dalších opatření, proti kterým aktivně vystupoval. „Vůbec by mi nevadilo ohlédnutí a vyšetření pár věcí,“ říká dnes. Soustředí se hlavně na hudbu, na tvorbu a snaží se motivovat lidi ke spolupráci a spojování, aby v případě, že systém opět zatlačí, a třeba i více než v uplynulých letech, bylo snazší se ozvat.

Uvědomuje si přitom, že ve srovnání s tím, co zažívali naši předkové a čemu museli čelit hrdinové, jimž za pouhá slova hrozilo vězení nebo smrt, není dnešní doba těžká. „Tvrdit, že jsem to měl těžké, by bylo rouhání,“ komentuje to. Kromě společenské situace a tvorby jsme si povídali i o Danielově dávné lásce k české krajině i jeho lásce nové – lásce k létání v ultralehkých letadlech.    

Informace o sdílení tohoto videa:

Nadační fond Svědomí národa dává k dispozici link ke stažení a sdílení tohoto videa všem drobným uživatelům pro jejich potřebu na jejich osobních profilech, shlédnutí videa a informací v něm a jeho šíření na sociálních sítích, vždy za předpokladu, že video nebude kráceno a upravováno a vždy u něj bude uveden hyperlink odkazu na naše stránky. V každém takovém příspěvku musí uživatel uvést Nadační fond Svědomí národa jako autora videa. Nadační fond NEDÁVÁ SOUHLAS s REUPLOADEM na jiné kanály a sociální platformy než osobní, obzvláště pak na ty, které duplikují naši službu informovat veřejnost, a provozovatelům uploadovacích služeb. V takovémto případě je možné pouze sdílení na stránkách formou vložení odkazu na naši sociální síť nebo kanál (formou embedování), či hyperlinku na tuto naši stránku s rozhovorem.

Link ke stažení videa naleznete zde:

Link ke stažení z úložiště

Alternativní platformy kde je video dostupné v případě výpadku:

Odkaz na video na Odysee

Přepis rozhovoru: