Barion Pixel

příspěvek na semináři

Seminář v PSP ČR: MUDr. Vladimír Zlínský: Úvodní slovo

Lékař a poslanec MUDr. Vladimír Zlínský svolal do Poslanecké sněmovny odborný seminář “Vakcinace proti onemocnění COVID-19 – současný pohled.” Ve svém úvodním slovu hovoří o své motivaci ke svolání semináře, který poprvé na půdě Parlamentu ČR prolomil ticho, jež ve veřejné diskuzi obestírá možné nežádoucí následky vakcinace proti covidu. Poslanec připomíná i tlaky, které vyvstaly ve snaze seminář ve sněmovně zakázat, a ohrazuje se proti kultuře nálepkování každého, kdo nesouhlasí s plošnou vakcinací proti covidu, za antivaxera.

Vimeo

By loading the video, you agree to Vimeo’s privacy policy.
Learn more

Load video

Prezentace ke stažení:

MUDr. Vladimír Zlínský: Vakcinace proti onemocnění Covid-19

Upozornění: Autorská práva k prezentaci náleží výhradně autorovi prezentace. Prezentaci je možno využít k osobním vzdělávacím účelům. Šíření prezentace či jejích částí bez výslovného souhlasu autora je zakázáno, stejně jako jakékoli úpravy či narušení integrity prezentace.

MUDr. Vladimír Zlínský

Vladimír Zlínský vystudoval medicínu na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity. Jeho specializací je otorhinolaryngologie (atestaci složil v roce 1991). Pracoval v nemocnicích ve Zlíně, Kroměříži či Uherském Hradišti, provozoval také soukromou ambulanci.

Od roku 2020 je zastupitelem Zlínského kraje a od roku 2021 poslancem Parlamentu ČR (za SPD).