Barion Pixel

ROZHOVOR PRO REDAKCI NFSN

Rozhovor s MUDr. Vladimírem Zlínským

Zeptali jsme se lékaře a poslance MUDr. Vladimíra Zlínského, proč svolává seminář „Vakcinace proti onemocnění COVID-19 – současný pohled“, který se koná v pondělí 20. listopadu v prostorách Poslanecké sněmovny. Jako organizátoři několika proběhnuvších setkání odborníků dobře víme, jaké tlaky a odpor z mnoha stran podobné akce vyvolávají. I tato akce přitahuje velkou pozornost diváků, médií a i těch, kdo si nepřejí akademickou diskuzi a chtěli by ji zakazovat. „Obracejí se na mě voliči i kolegové lékaři s tím, že mají podezření na možné nežádoucí účinky,“ říká Vladimír Zlínský. Přitom podle něj oficiální místa nepřipouští debatu o tom, zda plošné nasazení málo vyzkoušené látky bylo tím nejlepším možným řešením situace.

Semináře a slyšení s odborníky se v současné době konají na půdě zákonodárných sborů v různých zemích světa, například v USA či Německu. Začíná se o tématu více mluvit? „Je nejvyšší čas. A je potřeba najít nějaký konsenzus, co dělat, kdyby podobná situace nastala znova,“ komentuje dění Vladimír Zlínský. Podívejte se na krátký rozhovor s ním, který je zároveň pozvánkou ke sledování. V pondělí 20. listopadu budeme na místě a zajistíme pro vás na žádost organizátorů, vystupujících odborníků přenos ze semináře na našich kanálech. Děkujeme za Vaši finanční podporu zajištění přenosu a činnosti naší redakce darem zaslaným na účet číslo 123-3999560217/0100 (IBAN CZ38 0100 0001 2339 9956 0217, BIC KOMBCZPPXXX)

Informace o sdílení tohoto videa:

Nadační fond Svědomí národa dává k dispozici link ke stažení a sdílení tohoto videa všem drobným uživatelům pro jejich potřebu na jejich osobních profilech, shlédnutí videa a informací v něm a jeho šíření na sociálních sítích, vždy za předpokladu, že video nebude kráceno a upravováno a vždy u něj bude uveden hyperlink odkazu na naše stránky. V každém takovém příspěvku musí uživatel uvést Nadační fond Svědomí národa jako autora videa. Nadační fond NEDÁVÁ SOUHLAS s REUPLOADEM na jiné kanály a sociální platformy než osobní, obzvláště pak na ty, které duplikují naši službu informovat veřejnost, a provozovatelům uploadovacích služeb. V takovémto případě je možné pouze sdílení na stránkách formou vložení odkazu na naši sociální síť nebo kanál (formou embedování), či hyperlinku na tuto naši stránku s rozhovorem.

Link ke stažení videa naleznete zde:

Link ke stažení z úložiště

Alternativní platformy kde je video dostupné v případě výpadku:

Odkaz na video na Odysee

Přepis rozhovoru: