Barion Pixel

ROZHOVOR PRO REDAKCI NFSN

Rozhovor s Radovanem Moserem

Radovan Moser je filmař, majitel prosperující produkční společnosti. Svůj pracovní čas věnuje převážně komerčním projektům, neváhá ale také podpořit nekomerční aktivity, které mají potenciál obohatit společnost. Zajišťoval mimo jiné živý přenos z konference Coronaduel. Nyní, v době postcovidové, směruje, stejně jako naše redakce, svou energii do projektů, které připomenou lidem Čech, Moravy, Slezska, ale i Slovenska jejich kvality, sílu a hodnoty, díky kterým mohou proplout vodami rozbouřené doby hrdě, vítězně a stále pospolu. Odtud pramení také idea natočit výpravný videoklip k písni Kde domov můj. O tomto projektu jsme natočili rozhovor.

V rozhovoru Radovan Moser vysvětluje, v čem spočívá síla této písně, která se stala i českou národní hymnou. A představuje svou vizi videoklipu k písni Kde domov můj, který by v lidech našich zemí podpořil motivaci obrátit se místo obav z nejisté budoucnosti přicházející buhví odkud k tomu, co máme uvnitř, co vždy fungovalo a co nám může i dnes pomoci přežít a žít naplněný život.

Informace o sdílení tohoto videa:

Nadační fond Svědomí národa dává k dispozici link ke stažení a sdílení tohoto videa všem drobným uživatelům pro jejich potřebu na jejich osobních profilech, shlédnutí videa a informací v něm a jeho šíření na sociálních sítích, vždy za předpokladu, že video nebude kráceno a upravováno a vždy u něj bude uveden hyperlink odkazu na naše stránky. V každém takovém příspěvku musí uživatel uvést Nadační fond Svědomí národa jako autora videa. Nadační fond NEDÁVÁ SOUHLAS s REUPLOADEM na jiné kanály a sociální platformy než osobní, obzvláště pak na ty, které duplikují naši službu informovat veřejnost, a provozovatelům uploadovacích služeb. V takovémto případě je možné pouze sdílení na stránkách formou vložení odkazu na naši sociální síť nebo kanál (formou embedování), či hyperlinku na tuto naši stránku s rozhovorem.

Link ke stažení videa naleznete zde:

Link ke stažení z úložiště

Alternativní platformy kde je video dostupné v případě výpadku:

Odkaz na video na Odysee

Přepis rozhovoru: