Barion Pixel

ROZHOVOR PRO REDAKCI NFSN

Rozhovor s lékařkou MUDr. Janou Gandalovičovou

Jana Gandalovičová se dlouhodobě zabývá nežádoucími účinky va.cín proti c.vidu. Zasazuje se mimo jiné o to, aby se látky schválené ve zrychleném režimu přestaly podávat dětem a zdravým mladým lidem. „Kumulativní čísla jsou děsivá a zarážející,“ uvádí Jana Gandalovičová k databázi Světové zdrav.tnické organizace, která jen u jednoho typu va.cíny proti c.vidu eviduje za necelé tři roky používání 4,926.301 hlášení. Přitom u va.cíny proti obrně, kterou používá prakticky celý svět, eviduje 129.972 hlášení za více než 50 let.

V rozhovoru se věnujeme také pozadí schvalování a propagace plošné aplikace va.cín, které se odehrálo zcela v režii velkých farmaceutických firem. Některé z nich přitom mají za sebou historii soudních procesů a milardových mimosoudních vyrovnání právě kvůli nežádoucím účinkům léčiv a nekalým obchodním praktikám. „Je potřeba vzdát se slepé víry. Medicína zažila spoustu slepých cest, chyba se může stát a jde o to, aby se ta medicína sebekorigovala. Tady ale chybí reflexe a chybí tady neustále i jakákoli diskuze,“ říká a dodává, že lékaři se budou muset zamyslet nad tím, jak se chovali k pacientům a co jim doporučovali. Rozhovor jsme rozdělili do dvou částí, na pokračování se můžete těšit v neděli 16. dubna.

Kdo je MUDr. Jana Gandalovičová

Lékařka, kardioložka, členka Iniciativy 21, která se zasazuje za rozumný přístup ke covidu a očkování. Spolu s dalšími kolegy se, stejně jako mnoho lékařů po světě, postavila proti studii, kterou Pfizer předložil pro schválení vakcín pro děti od půl roku do čtyř let. Zpracovali detailní analýzu, která dokládala, že vakcína není pro takto malé děti bezpečná. „Řekli jsme si, že možná by Evropa mohla být uchráněna potenciálních devastačních účinků u takto malých dětí. Psali jsme na agenturu EMA, do Evropského parlamentu, europoslancům. Nikdo nám neodpověděl a vakcína byla schválena,“ uvádí k tomu Gandalovičová.

Informace o sdílení tohoto videa:

Nadační fond Svědomí národa dává k dispozici link ke stažení a sdílení tohoto videa všem drobným uživatelům pro jejich potřebu na jejich osobních profilech, shlédnutí videa a informací v něm a jeho šíření na sociálních sítích, vždy za předpokladu, že video nebude kráceno a upravováno a vždy u něj bude uveden hyperlink odkazu na naše stránky. V každém takovém příspěvku musí uživatel uvést Nadační fond Svědomí národa jako autora videa. Nadační fond NEDÁVÁ SOUHLAS s REUPLOADEM na jiné kanály a sociální platformy než osobní, obzvláště pak na ty, které duplikují naši službu informovat veřejnost, a provozovatelům uploadovacích služeb. V takovémto případě je možné pouze sdílení na stránkách formou vložení odkazu na naši sociální síť nebo kanál (formou embedování), či hyperlinku na tuto naši stránku s rozhovorem.

Link ke stažení videa naleznete zde:

Link ke stažení z úložiště

Alternativní platformy kde je video dostupné v případě výpadku:

Odkaz na video na Odysee