Barion Pixel

příspěvek na konferenci

Covidkon II: MUDr. Vladimír Čížek: Dopady povinného nošení respirátorů u dětí

Lékař MUDr. Vladimír Čížek v přednášce na odborné konferenci Covidkon II prezentuje výsledky své rozsáhlé analýzy studií o vlivu nošení respirátorů či roušek na šíření epidemie. Analyzuje dopady povinného nošení respirátorů na dětské zdraví, psychiku a další aspekty lidského života a hodnotí je v kontextu účinnosti plošného opatření coby ochrany populace před epidemií SARS-CoV-2.

Prezentace ke stažení:

MUDr. Vladimír Čížek: Dopady povinného nošení respirátorů u dětí

Upozornění: Autorská práva k prezentaci náleží výhradně autorovi prezentace. Prezentaci je možno využít k osobním vzdělávacím účelům. Šíření prezentace či jejích částí bez výslovného souhlasu autora je zakázáno, stejně jako jakékoli úpravy či narušení integrity prezentace.

MUDr. Vladimír Čížek:

Lékař centra vaskulárních intervencí v rámci interního oddělení, specializován v oboru angiologie a lymfologie, funkční licence intervenční angiologie, lymfologie, soudní znalec v oboru angiologie

Absolvent LF UP Olomouc, po absolutoriu působil na interně, specializoval se na kardiovaskulární systém, od roku 2001 působí ve Vaskulárním centru Nemocnice AGEL Ostrava-Vítkovice a.s. + Sagena s.r.o. Frýdek-Místek.

Je spoluautorem monografie Vaskulární diagnostika a intervenční výkony a autorem či spoluautorem cca 20 odborných článků a uveřejněných přednášek ve sbornících.

 

Foto: Petr Pechman

One thought on “Covidkon II: MUDr. Vladimír Čížek: Dopady povinného nošení respirátorů u dětí

  1. Pingback: Roušková realita - aneb co je pravdy na tom, že nás roušky a respirátory chrání před infekcí? - Sdružení mikrobiologů, imunologů a statistiků | SMIS

Komentáře jsou vypnuty.