Barion Pixel

příspěvek na konferenci

Covidkon II: MgA. Jan Tománek: Zdravé fórum – dva roky s covidem

Příspěvek spisovatele, režiséra a zakladatele Zdravého fóra Jana Tománka na konferenci Covidkon II: Dopady covidu očima pedagogů, psychologů a právníků. Témata příspěvku: Občanská společnost v době celospolečenské hysterie. Geneze vzniku petice a později spolku Zdravé fórum. Proměna společnosti během dvou let, vývoj a změna pohledu zakladatele občanské platformy.

Prezentace ke stažení:

MgA. Jan Tománek: Zdravé fórum – dva roky s covidem

Upozornění: Autorská práva k prezentaci náleží výhradně autorovi prezentace. Prezentaci je možno využít k osobním vzdělávacím účelům. Šíření prezentace či jejích částí bez výslovného souhlasu autora je zakázáno, stejně jako jakékoli úpravy či narušení integrity prezentace.

MgA. Jan Tománek:

Absolvent Akademie výtvarných umění v Praze. Režisér, scenárista a výtvarník divácky úspěšných animovaných filmů Kozí příběh, za které získal řadu mezinárodních filmových cen a byl nominován i na Českého lva. V současné době se věnuje převážně psaní knih (Motýlí křik, Lustr pro papeže, Archa knih) a občanské iniciativě Zdravé fórum.Se svou ženou žije na okraji Prahy a je otcem dvou dětí.
 

Foto: Petr Pechman