Barion Pixel

příspěvek na konferenci

Covidkon II: Mgr. Eva Sixtová: Mimořádná opatření v praxi běžné základní školy

Příspěvěk ředitelky ZŠ a MŠ Kožlany Mgr. Evy Sixtové na konferenci Covidkon II. Osobní zamyšlení nad posledním obdobím přináší pohled do běžné základní školy, kde se snažili vypořádat s rychle se měnícími podmínkami pro zajištění výuky. Mimořádná opatření, pokyny a manuály s sebou přinesly mnoho situací, které bylo třeba často během okamžiku vyřešit.

Prezentace ke stažení:

Mgr. Eva Sixtová: Mimořádná opatření v praxi běžné základní školy

Upozornění: Autorská práva k prezentaci náleží výhradně autorovi prezentace. Prezentaci je možno využít k osobním vzdělávacím účelům. Šíření prezentace či jejích částí bez výslovného souhlasu autora je zakázáno, stejně jako jakékoli úpravy či narušení integrity prezentace.

Mgr. Eva Sixtová:

Původem pochází z Prahy, ale zakotvila na severním Plzeňsku. V roce 1997 absolvovala na pedagogické fakultě ZČU v Plzni v oboru Německý jazyk. Víc než 10 let dělá výchovnou poradkyni. Po téměř 20 letech učitelské praxe zahájila studium na Karlově Univerzitě. Obor Speciální pedagogika jí přinesl především nový pohled na vzdělávání a změnu přístupu k žákům. Před necelými dvěma lety studium dokončila a zároveň úspěšně prošla konkurzem na post ředitelky základní školy, kde do té doby učila. Postupně se ve funkci usazuje, hledá své možnosti a hranice a stále se učí…
 

Foto: Petr Pechman