Barion Pixel

PŘÍSPĚVEK NA KONFERENCI

kpt.Tomáš Ježek, nprap. David Pejřil: Kam až jsme to nechali zajít? Situace členů IZS

Policista David Pejřil přednáší na 1. ČS konferenci covid-19 text svého kolegy Tomáše Ježka a představuje iniciativu členů IZS, která nekončí tím, že zrušili vyhlášku o povinném očkování. Mluví o nutnosti se propojovat, vytváření synergické spolupráce, krizi autorit.

nprap. PhDr. David Pejřil:

David Pejřil se stal policistou, protože rád pomáhá lidem a od malička měl tendence ochraňovat slabší. Baví ho chránit zákon a bojovat proti zlu, proti trestné činnosti. Po úvodním policejním kurzu nastoupil na obvodní oddělení policie v Ústí nad Labem, kde působil čtyři roky. Pak se mu splnil sen v podobě možnosti přidat se k útvaru speciální pořádkové jednotky, tzv. těžkooděncům. U útvaru působí dodnes, tedy již téměř devět let. V současné pro neočkované policisty nelehké době si váží všech velitelů a nadřízených, kteří si dokázali navzdory tlaku shora zachovat lidský přístup a zdravý rozum.
 

kpt. Bc. Tomáš Ježek:

Certifikovaný specialista na zajišťování digitálních důkazů na oddělení kybernetické kriminality Krajského ředitelství Policie Středočeského kraje.
Předseda Krajské odborové organizace ProLibertate Krajského ředitelství Policie Středočeského kraje.
Krajský koordinátor policejní struktury složené z policistů, kteří nesouhlasí s diskriminací a porušováním ústavnosti v souvislosti s pandemií covid-19 a kteří vyslovili svůj nesouhlas v Deklaraci IZS.
Absolvent Fakulty humanitních studií Univerzity Karlovy, kde se profiloval v oblasti psychologie, státní zkouška z filosofické antropologie, sociálních věd, dějin Evropy a skeletového překladu.
Propagátor vytvoření nové společnosti založené na vzájemné úctě.

english version

Covidkon: nprap. PhDr. David Pejřil: How deep are we in this? Situation of IRS members (in Czech with simultaneous interpretation into English)

Police officer David Pejřil gives a speech based on the text prepared by his colleague Tomáš Ježek at the 1st Czecho-Slovak Covid-19 Conference. He presents the initiative of IRS members, which does not end with the repeal of the decree on compulsory vaccination. He talks about the crisis of authorities, about the need to connect, about creating synergies.