Barion Pixel

PŘÍSPĚVEK NA KONFERENCI

JUDr. Jindřich Rajchl: Svoboda a odvaha v kontextu doby

Advokát JUDr. Jindřich Rajchl na 1. ČS konferenci covid-19 hovoří o potřebě diskuze a ukončení vlády jedné pravdy. O vztahu svobody a vyššího dobra. O znesvobodňujících atributech doby covidové, které hrozí tím, že s námi zůstanou ještě dlouho po covidu.

JUDr. Jindřich Rajchl:

Jindřich Rajchl je absolventem Právnické fakluty Univerzity Karlovy. Působí v advokacii a aktivně vystupuje proti nekoncepčním vládním protiepidemickým nařízením. Je jedním z nejhlasitějších kritiků legislativních kroků Babišovy i Fialovy vlády v době koronavirové krize, bojuje za zrušení pandemického zákona. Je politicky aktivní v hnutí Trikolóra. V minulosti měl blízko ke sportovnímu prostředí, hrál aktivně fotbal a působil i jako fotbalový funkcionář.

english version

Covidkon: JUDr. Jindřich Rajchl: Freedom and courage in the current situation (in Czech with simultaneous interpretation into English)

At the 1st Czecho-Slovak Covid-19 Conference, lawyer JUDr. Jindřich Rajchl talks about the need to end the rule of one truth. About the relationship between freedom and the higher good. About the restrictive attributes of the covid period, which threaten to stay with us long after covid is gone.