Barion Pixel

PŘÍSPĚVEK NA KONFERENCI

MUDr. Miroslav Havrda: Pozvánka na CoronaDuel

MUDr. Miroslav Havrda, mluvčí Paralelní lékařské komory, zve na CoronaDuel – Odborný kongres názorových oponentů na otázky koronaviru v ČR. Na kongresu chce proti sobě 4. 3. 2022 postavit pět dvojic názorových oponentů. Každá dvojice odpoví na stejnou otázku a publikum složené z odborníků, lékařů, svým hlasem rozhodne, která odpověď je pro něj věrohodnější a lépe odborně ozdrojovaná.

Paralelní lékařská komora:

PLK je nezávislá platforma lékařů, kteří nesouhlasí s názory, jež ve veřejném prostoru prezentuje vedení České lékařské komory. Cílem platformy je vrátit do medicíny diskuzi, která aktuálně chybí.
 

MUDr. Miroslav Havrda

Miroslav Havrda se narodil v Hradci Králové, kde také vyrůstal a absolvoval všechny stupně vzdělání, včetně Lékařské fakulty Univerzity Karlovy. Po absolutoriu působil ve Fakultní nemocnici v Hradci Králové a získal zde atestaci z neurologie. Brzy po revoluci založil privátní praxi, věnoval se neurologii a sportovnímu lékařství. Jako lékař se staral o vrcholové tenisty typu André Agassiho, národní tým stolních tenistů a prvoligové fotbalisty a volejbalistky. V roce 1994 se začal zabývat do té doby v ČR neznámým oborem podiatrie, jemuž se věnuje dodnes. V Hradci Králové provozuje podiatrickou kliniku. Je politicky aktivní, aktuálně zastává pozici místopředsedy strany Svobodných.