Barion Pixel

PŘÍSPĚVEK NA KONFERENCI

MUDr. Anna Urbanová: Děti a mladiství a onemocnění covid-19

Pediatrička MUDr. Anna Urbanová se v přednášce na 1. ČS konferenci covid-19 věnuje statistice onemocnění covid-19 u dětí a mládeže. Pokrývá téma imunity dětí a mládeže versus nutnost očkování na covid-19 a rozebírá dlouhodobé dopady mRNA na zdraví dětí a mladistvých.

Prezentace ke stažení:

MUDr. Anna Urbanová: Děti a mladiství a onemocnění covid-19

Upozornění: Autorská práva k prezentaci náleží výhradně autorovi prezentace. Prezentaci je možno využít k osobním vzdělávacím účelům. Šíření prezentace či jejích částí bez výslovného souhlasu autora je zakázáno, stejně jako jakékoli úpravy či narušení integrity prezentace.

MUDr. Anna Urbanová:

Po gymnáziu vystudovala všeobecné lékařství na Univerzitě Karlově v Praze. Získala atestace z pediatrie a nástavbového dorostového lékařství. Aktuálně působí jako praktická lékařka pro děti a dorost v Přešticích.

english version

Covidkon: MUDr. Anna Urbanová: Children and adolescents and the covid-19 disease (in Czech with simultaneous interpretation into English)

In her lecture at the 1st Czecho-Slovak Covid-19 Conference, pediatrician MUDr. Anna Urbanová focuses on the statistics of covid-19 in children and adolescents. She covers the topic of child and adolescent immunity versus the need for vaccination against covid-19 and discusses the long-term effects of mRNA vaccines on the health of children and adolescents.