Barion Pixel

POZVÁNKA NA KONFERENCI

Prof. Jaroslav Turánek zve ke sledování živého přenosu z 1. ČS konference COVID-19

27. 1. 2022 sledujte živě zásadní setkání odborné veřejnosti. Špičkoví vědci, kliničtí lékaři a právníci z ČR a Slovenska se sejdou, aby sdíleli aktuální poznatky o covid-19 a jeho medicínských a společenských dopadech. Na konferenci vystoupí mj. prof. Jaroslav Turánek, prof. Vojtěch Thon, prof. Jiří Beran, prof. Omar Šerý, prof. Eliška Sovová, prof. Michal Klíma, MUDr. Hana Zelená, MUDr. Lukáš Pollert, JUDr. Tomáš Nielsen, Mgr. Jana Zwyrtek Hamplová, doc. Miroslav Ševčík a mnozí další. Úplný program konference najdete zde.  Záštitu nad konferencí převzala senátorka MUDr. Alena Dernerová.
 

Kde sledovat živý přenos z konference

Přímý přenos z konference budeme vysílat 27. 1. 2022 od 9:00 na FB kanálu Svědomí národa a několika dalších našich kanálechn ajiných platformách. Přímé odkazy na živý přenos zveřejníme před konferencí v tomto článku.
Přímý přenos z konference je dostupný široké veřejnosti bez nutnosti registrace (na místo konání akce má přístup pouze akreditovaná odborná veřejnost).
Konferenci pořádá Pro Libertate – Institut práva a občanských svobod, Nadační fond Svědomí národa a neformální odborná diskuzní platforma Iniciativa nezávislých lékařů a vědců.