Barion Pixel

ROZHOVOR PRO REDAKCI NFSN

Rozhovor s Liborem Malečkem zakladatelem Asociace Hydra:

„Systém se nezmění tím, že se vymění lidé na určitých pozicích ve státním aparátu. Systém se změní tím, že se zruší celý ten aparát, včetně parlamentu, včetně prezidenta, a věci veřejné se budou spravovat úplně jinak.“ Tak by se dala shrnout vize Libora Malečka, podnikatele a zakladatele Asociace Hydra, který má promyšlený konkrétní plán, jak demontovat a porazit „státní hydru“. Hydra plení a vraždí. „Bylo to vždycky něco hodně zlého. A my to máme zlé, jakkoli to na první pohled vypadá, že je všechno v pořádku,“ říká Libor Maleček. V rozhovoru poodkrývá některé principy své vize nového fungování společnosti, v níž má jednotlivec, občan náležitý respekt a svobodu a není okrádán a buzerován subjektem, který mu má ve skutečnosti sloužit, protože je jeho zaměstnancem. 

Asociace Hydra alias Asociace za práva občanů a podnikatelů (APOP) se v rámci cesty za úplnou změnou systému zabývá ochranou zájmů občanů a podnikatelů před neoprávněnými zásahy orgánů veřejné moci, kontrolou nad rozhodováním orgánů veřejné správy a vzdělávací činností pro zvýšení právního povědomí. Libor Maleček je z první ruky obeznámen s mnoha případy státní zvůle, která likviduje život nevinným občanům. Přes Asociaci Hydra pomáhá konkrétním lidem domoci se spravedlnosti v současném systému, nicméně jeho hlavním cílem je oslovit svou vizí dostatek lidí na to, aby se společnými silami celého současného systému nenásilně a bez revolucí zbavili a žili ve svobodné a respektující společnosti.

Libor Maleček je podnikatel se zkušeností v řadě oborů a má dokonalý přehled o neustále se rozrůstající byrokracii a mašinérii chrlící nadprodukci předpisů, které už nestíhají sledovat ani právníci. Jako asistent poslance nakoukl i do praktické politiky. Na svých pozemcích v Českém ráji vybudoval rozsáhlé ubytovací a pohostinské kapacity, včetně repliky keltského oppida, v jehož útrobách se nachází několik galerijních sálů, moderní střelnice a prostory pro kulturní akce.

Informace o sdílení tohoto videa:

Nadační fond Svědomí národa dává k dispozici link ke stažení a sdílení tohoto videa všem drobným uživatelům pro jejich potřebu na jejich osobních profilech, shlédnutí videa a informací v něm a jeho šíření na sociálních sítích, vždy za předpokladu, že video nebude kráceno a upravováno a vždy u něj bude uveden hyperlink odkazu na naše stránky. V každém takovém příspěvku musí uživatel uvést Nadační fond Svědomí národa jako autora videa. Nadační fond NEDÁVÁ SOUHLAS s REUPLOADEM na jiné kanály a sociální platformy než osobní, obzvláště pak na ty, které duplikují naši službu informovat veřejnost, a provozovatelům uploadovacích služeb. V takovémto případě je možné pouze sdílení na stránkách formou vložení odkazu na naši sociální síť nebo kanál (formou embedování), či hyperlinku na tuto naši stránku s rozhovorem.

Link ke stažení videa naleznete zde:

Link ke stažení z uložiště

Alternativní platformy kde je video dostupné v případě výpadku:

Odkaz na síť NasTub

Odkaz na síť YouTube